چرا به تنهایی؟

 

appleconf3

به نام خدا

خب خیلی سریع بریم سراغ اصل مطلب ، اپل کانف امسال یعنی دوره سومش به تنهایی من و یک سری از دوستان برگذار میشه و بیشتر دوستانی که در این دو سال پیش ما بودند حضور ندارند.

 

در دوره اول این رویداد ایده این به وجود اومد که جلساتی مثل همکفر بذاریم و جمع شیم و در مورد برنامه نویسی آی او اس حرف بزنیم ولی این ایده بزرگ تر شد و من پیشنهاد یک رویداد رو دادم ، سه نفر از گروه تلگرامی ای شروع کردیم و برنامه ریزی کردیم.

همون سال هم من تو همایش پنجشنبه بازار  شرکت کافه بازار شرکت کرده بودم و کلیت جریانات یک رویداد به دستم اومده و جمع شدیم و تقسیم کار کردیم و یک رویداد ۳۰۰ نفره را برگذار کردیم.

سال اول به خوبی و خوشی با یک عالمه عیب و ایراد برگذار شد و نسبتا خیلیا راضی بودند.

ولی سال دوم یکی از دوستان ما کنار کشید و سختی کار افتاد روی من و یکی از دیگر دوستان و گفت من انتظار سودی چه مالی یا مادی از این رویداد ندارم ولی خب روز رویداد اومد تو حیاط نشست و اختتامیه رفت رو سن و فردای رویداد گفت خب چقدر مونده و سهم من کی واریز میشه  ، یه عالمه بحث و دعوا شد و در نهایت طبیعتا مبلغی بهشون داده نشد چون کاری هم انجام نداده بودند!

ولی خب ناراحت از ما ولی حرف حق مال ما دو نفر بود.

 

سال سومه و امسال این دوست دوم ما هم نیست البته من خودم تصمیم گرفتم نباشن و خودم تنهایی برگذاری این رویداد رو بر عهده بگیرم

 

حالا چرا؟

این قضیه رو خیلی ساده بخوام توضیح بدم اینه که تو یک تیم نظر همه اعضا اون تیم مهمه ! و تنها تصمیم گرفتن خیلی کار زشتیه وقتی شخص دیگه ای هم به عنوان تصمیم گیرنده وجود داشته باشه

یا خیلی ساده افراد حرفه رو از لیست سخنرانی حذف کنه و بره کسیو بیاره که هیچ چیزی از یک مسئله بلد نیست و روی سن استرس بگیره و حرف هاش یادش بره

یا بره اسپانسری رو بیاره که هیچ کاری انجام نداده و یک ساعت تمام و کمال انگلیسی حرف بزنه و مردم توییت بزنن  « خدایا بسه دیگه :)) » حالا یک آدم عاقل میدونه که یک اسپانسر همینطوری اسپانسر یک رویداد بشه و اسناد اون کجاست ؟ و چطوری اسپانسر شده؟ چه چیزی ازش دریافت شده؟ یا چه چیزی داده؟ (البته کد تخفیف داده بودند که کسی اصلا نمیتونست ازش استفاده کنه)

 

ولی در هر حال کاش میشد خیلی حرف زد و خیلی چیز هارو گفت که نباید گفته بشند…

به هر حال اگه دوست داشتید تو رویداد حضور داشته باشید برای بهره مندی از تخفیف ۲۰ درصدی از کد تخفیف navid استفاده کنید.


ثبت نام

با عرض احترام،

نوید میرزاآقازاده

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *